Autodesk, 3 boyutlu tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımlarında lider bir firmadır.

Profesyonel tasarımcılardan mühendis ve mimarlara, dijital sanatçılardan öğrenciler, maker ve meraklılara kadar, tüm dünyada milyonlarca insan, yaratıcılıklarını pekiştirmek ve önemli tasarım problemlerini çözmek için Autodesk yazılımlarını kullanmaktadır. Autodesk, tüm öğrenciler, öğretmenler ve eğitim kurumları için, profesyonel yazılımlarının tam sürüm lisanslarına ücretsiz erişim sağlamaktadır. Ayrıca açık öğrenme kaynakları, tasarım yarışmaları ve eğitimcinin eğitimi programları ile, öğrencilerin kariyerlerine hazırlanmasına katkı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: www.autodesk.com


Analythinx 2019 yılında bankacılık ve telekom sektörlerinde uzun yıllar çalışmış büyük veri ve analitik profesyonelleri tarafından kurulmuş olup, vizyonu farklı sektörlerdeki iş analitiği ihtiyaçlarını herhangi bir yazılım veya teknoloji ile sınırlandırmadan müşterilerine sunabilmektir.

Ana faaliyet alanı, büyük veri platformlarının tasarımı, kurulumu, kurumun operasyonel sistemlerindeki verilerin bu platformlar üzerine aktarımının sağlanması ve bu veri kümeleri üzerinde maliyet ve rekabet avantajı sağlayacak analitik modellerin geliştirilmesi ile ilgili danışmanlık sağlamaktır. Sektörde veri bilimciler ile makine öğrenmesi modelleri geliştiren şirketler ve veri mühendislerinden oluşan ve büyük veri platform desteği veren şirketler olmasına rağmen, Analythinx bu iki fonksiyonu da bünyesi altında toplayarak müşterilerine bütünsel bir hizmet verebilmektedir.

Daha fazla bilgi için: https://www.analythinx.com/